JAK KUPOWAĆ?

Oferowane przez nas towary dostarczamy na terenie całej Polski. Dostawy w zależności od rodzaju i ilości zamówienia realizujemy za pomocą firm kurierskich i spedycyjnych, paczkomatów, a w Poznaniu i okolicach również własnym transportem. Mogą Państwo także odebrać towar osobiście w naszej firmie w Poznaniu, przy ul. Hallera 2-4.

W przypadku płytek mogą Państwo zamówić u nas zarówno kilka sztuk, jak i kilkaset lub kilka tysięcy m2. Staramy się zrealizować każde, nawet najmniejsze zamówienie.

Całą transakcję oraz wszelkie formalności mogą Państwo zrealizować kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nas osobiście (w tym ostatnim przypadku także preferujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy).

W przypadku elementów wykonywanych „na wymiar” np. okładzin schodowych lub elementów granitowych najwygodniej przesłać do nas mailowo zestawienie elementów, rysunek lub projekt, a my przygotujemy dla Państwu wycenę lub w przypadku wątpliwości skontaktujemy się z Państwem.

Za towar mogą Państwo zapłacić przelewem, kurierowi przy odbiorze (dotyczy części towarów) lub w przypadku odbioru osobistego w naszej firmie, także kartą płatniczą lub gotówką.